Cel mai frumos cadou de ziua mea

Alina Botezatu Asociatia ALMA -Asociatia pentru Ajutor, Lupta, Motivare si Asistenta in afectiuni grave

Donații

Anul acesta, ziua mea este pentru femeile cu sufletul sfărâmat de cancerul de sân.

Sunt mai puternice decât se știu și mai luptătoare decât își imaginau că pot fi. Au nevoie însă de locul în care să descopere acest lucru și de specialiștii care să le ghideze.

De ziua mea, anul acesta, reconstruim împreună suflete prin  programul suport psiho-oncologic derulat de ALMA.

Mulțumesc pentru fiecare urare trimisă sub formă unei donații pentru ele!

Recomandă-le prietenilor această campanie.

în beneficiul

Misiunea noastră este vegherea pacienţilor cu afecţiuni grave iar ajutorul se îndreptă spre: sponsorizări de investigaţii complexe programe de terapii fizice si psihologice intervenţii chirurgicale oncologice şi/sau reconstructive; dar şi a publicului larg prin campanii de prevenţie secundară pentru afecţiuni grave sesiuni de informare medicală campanii de screening în vederea depistării precoce a afecţiunilor grave.

În ALMA derulăm  cu caracter permanent 3 programe de recuperare pentru femeile cu cancer de sân:

- Grup terapeutic drenare de limfedem

- Grup de recuperare neuropatie periferică

- Grup suport psihoterapeutic

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, îți dai seama că acesta este, poate, cel mai fr

Geta

La mulți ani sănătoși și fericiți!!! Să te bucuri de cât mai multe realizări... în tot și în toate!!! 😘💐
21 Nov 2022

Anonymous

La multi ani, suflet minunat! ❤️
20 Nov 2022
La multi ani suflet drag!
18 Nov 2022

Fata care coase povești

La mulți ani! Ești minunată!

Anonymous

La multi ani cu sanatate, Alinus!

Magda

Frumusetea si bunatatea unui suflet care ajuta alte suflete.

Anonymous

Sănătate și putere pentru a continua!!!

Un medic de garda😃

Esti GROZAVA!
16 Nov 2022
Multumim Alina pentru dedicatia ta si tot sufletul pe care il pui catre un scop atat de altruist! Esti un suflet aparte!
16 Nov 2022